2012 m. vasario 1 d.

ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) – kokia šio susitarimo įtaka?


Internete kyla bangos dėl naujo prekybos susitarimo kovai su klastojimu.
Ruošiau įrašą šia tema, tačiau mano planuotą išdėstyti požiūrį radau teisingumo ministro „Remigijaus Šimašiaus bloge“, todėl nesikartosiu :)
Oficiali susitarimo dokumento versija lietuvių kalba yra čia (.pdf). Prašau neišsigąsti 52 lapų dokumento apimties – įkėlus į teksto redaktorių standartiniu šriftu lieka nepilni 17 lapų :)
Asmeniškai tikiuosi, kad abejojančių ir nepritariančių balsų Europos parlamente pakaks, kad šis nedemokratiškai ir uždarai ruoštas dokumentas neįsigaliotų.
Dar vienas pastebėjimas: jeigu šis susitarimas vis dėlto įsigaliotų, labai svarbu mums visiems įdėmiai sekti Lietuvoje naujai priimamus ar koreguojamus teisės aktus, kuriais bus realizuojamos šio dokumento nuostatos. Labiausiai nuo mūsų šalies institucijų priklauso, kokį galutinį rezultatą turėsime.

1 komentaras:

 1. Ačiū už viską, daktare Makha! Kai susisiekiau su jumis, kad padėtumėte man nustoti skirtis su vyru, mano vyras nustojo pildyti skyrybų dokumentus ir dabar viskas yra daug geriau. Kaip sakei, visas skyrybų procesas buvo atšauktas, mano santuokoje problemų kėlusi bloga moteris paliko mano vyrą, o dabar esame labai laimingi kartu. Šia gyvenimo patirtimi dalinuosi su visais, kurie susiduria su panašiais iššūkiais santykiuose, santuokoje ar bet kokiais kitais klausimais. , galite susisiekti su gydytoju Makha per WhatsApp +1 (815) 564-3618
  Ji puikiai moka šiuos burtus:
  * meilės burtai
  * santuokos burtai
  * pinigų magija
  * gražus burtas
  * sėkmės burtai
  * Sekso patrauklumo burtai
  * AIDS gydymo magija
  * Kazino urvas
  * Pašalinti prakeikti urvai
  * Apsauginis burtas
  * loterijos magija
  * Laimės burtai
  * Vaisingumo burtai
  * Telekinezės žiedas 💍
  paštas: makharituals@gmail.com
  Whatsapp +1(815)564-3618

  AtsakytiPanaikinti