Apie

Sveiki,
saugą suvokiu kaip nuolatinį procesą, kuris mus lydi visas 24 valandas per parą. Jame nėra finišo, kurį pasiekęs galėtum sakyti: „Viskas, jau baigiau“. Nėra procedūros, kurią įdiegus, rizika bus galutinai apribota. Čia svarbios taisyklės, tačiau būtinas kūrybiškumas.
Esu Giedrius Žitkus, elektroninių saugos sistemų bei ryšių projekto dalies vadovas puikioje įmonėje UAB „Elektros darbai“. Darbo pobūdis riboja, tad šis tinklaraštis yra galimybė išsiplėsti :). 
www.namusauga.lt – subjektyviai. 
Šis tinklaraštis turėtų tapti mano interesų atspindžiu. Todėl į temų sąrašą pateks ne tik elektroninė, bet ir mechaninė, organizacinė bei teisinė apsauga. Tinklaraštyje šalia įrašų apie turto, sveikatos bei gyvybės saugą rikiuosis ir vienas kitas straipsnelis apie asmens duomenis. Kartais svarstysiu, kaip skirtingos priemonės ir įrankiai, veikdami kartu, gali sukurti didesnę vertę. Taip pat parašysiu apie vieną kitą technologinę naujovę. Kai kurios temos bus apžvalginės – jose supažindinsiu su vienos ar kitos saugos srities pagrindais. 
Skaitykite aktyviai. Esant klausimams ar pastaboms – drąsiai komentuokite. 
Ačiū, kad domitės :)