www.namusauga.lt privatumas ir atsakomybė

PRIVATUMO IR AUTORYSTĖS POLITIKA

Aš pripažįstu privatumo ir informacijos autorystės svarbą. Galimai atsiradę trūkumai ar pažeidimai yra tik netyčinė klaida, kuri, gavus bet kokią informaciją apie pažeidimą, bus nedelsiant ištaisyta ar pašalinta. Pranešti apie pažeidimą arba pasiteirauti papildomos informacijos apie šią politiką galite susisiekę nurodytais kontaktais.

Privatumas 

Mano iniciatyva, statistikos tikslais, apie portalo lankytojus renkama tik anoniminė informacija naudojant www.statcounter.com bei Google Analytics įrankius. Ši informacija tretiesiems asmenims gali būti pateikta tiktai LR įstatymų numatyta tvarka.

Google Analytics pranešimas:
„Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, žiniatinklio analizės paslaugą, kurią teikia „Google, Inc.“ („Google“). „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, įdedamus jūsų kompiuteryje, kurie padeda svetainei analizuoti, kaip naudotojai naudoja svetainę. Slapukų surenkama informacija apie veiksmus svetainėje (įskaitant jūsų IP adresą) bus persiunčiama ir laikoma „Google“ serveriuose Jungtinėse Valstijose. Šią informaciją „Google“ naudos veiksmams svetainėje įvertinti, svetainės operatoriams skirtoms ataskaitoms apie svetainės aktyvumą sudaryti bei kitoms su svetaine ir interneto naudojimu susijusioms paslaugoms teikti. „Google“ gali persiųsti šią informaciją trečiosioms šalims, jei to reikalauja įstatymai arba jei šios trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ vardu. „Google“ nesies jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Galite atsisakyti slapukų naudojimo, naršyklėje pasirinkdami tam tikras nustatymus, tačiau atminkite, kad taip padarę galbūt negalėsite išnaudoti visų svetainės funkcijų. Naudodami šią svetainę sutinkate, kad visi su jūsų veikla šioje svetainėje susiję duomenys gali būti naudojami „Google“ aukščiau išvardytais tikslais ir būdais“
Portalas kuriamas naudojant c/o Google Inc. Blogger platformą, kuriai taikoma Google Inc. privatumo politika. www.namusauga.lt niekaip neatsako už tai, kokiu būdu ir tikslu Google Inc. kaupia ir naudoja portalo lankytojų informaciją.

Turinio autorystė

Šio tinklapio turinys yra asmeninė portalo administatoriaus nuomonė.
Tuo pačiu visos turinio ir grafinės medžiagos teisės išskyrus tinklapio šabloną bei informaciją pagal tiesiogines nuorodas į išorinius informacijos šaltinius, priklauso www.namusauga.lt portalui. Tekstinę ir grafinę tinklapio informaciją bet kokiu būdu kopijuoti ir atgaminti galima pagal CC-BY-SA licenciją.
Išorinių informacijos šaltinių informacija naudojama pagal atviros licencijos teises arba turint turinio savininkų sutikimus. Visais atvejais, išoriniai informacijos šaltiniai nurodomi papildomu tekstu arba nuorodomis į šaltinį.
Tinklapio turinys gali būti bet kada ir be atskiro įspėjimo papildomas ar keičiamas.

Atsakomybės apribojimas

www.namusauga.lt tikslas - informacijos apie fizinę, elektroninę bei organizacinę saugą publikavimas pažintiniais bei informaciniais tikslais. Bet koks publikuojamos informacijos, neišskiriant trečiųjų šalių komentarų, panaudojimas yra tinklapio lankytojo atsakomybė.
Portalas neatsako už iš išorinių informacijos šaltinių publikuojamos informacijos tikslumą ir teisingumą. Tinklapis neatsako už bet kokią galimą žalą, kurią vartotojas gali patirti išorinėmis nuorodomis pasiekiamuose portaluose.